Laťka je stále výš a výš. Vždy po konci tábora, když se člověk ohlédne, si říkám, že snad to výš ani nejde… opak je pravdou… Z tábora jsme vybudovali doslova kult! Je mi ctí, že jsem součástí něčeho takového. Když si člověk vzpomene na dobu, když se připravoval první ročník, (nejistota, pochybnosti apod.) těžko bych v té době si dokázal představit jak to bude vypadat třeba za 10 let a ono to je pomalu tady… příští rok nás čeká „desátý ročník“ přátelé! Číslo neuvěřitelné a pro nás zavazující a věřím, že ta laťka bude zase výš. Děkuji všem, kteří jsou tohoto tábora součástí a všem našim příznivcům (a že vás je :-)).
P.S. Již jsem se dal do přípravy „limitky“ a máte se opravdu na co těšit. 🙂
S úctou všem
Márty
Marie Drvotová
1 rok před
Velké poděkování vedoucím, praktikantům, organizátorům prostě všem okolo Pa(r)ťáckého tábora! Pro Evelínku a Majdu to byl první tábor a stalo se, v co každý rodič doufá. Přijely naprosto nadšené, plné zážitků, krásných dojmů a už se obě těší na příští rok. Pa(r)ťáci to je naprosto přátelské prostředí, plno zábavy, aktivit, ze kterých si každé dítě vybere, co ho baví. Žádná nuda, žádné rozdělování her na velké a malé děti, děti se naučí spolupracovat, vyjít si vstříc. Báječní, milí a kreativní vedoucí a praktikanti. Díky, že jste!
Bylo to super, jako vždy.
Laťka je stále výš a výš. Vždy po konci tábora, když se člověk ohlédne, si říkám, že snad to výš ani nejde… opak je pravdou… Z tábora jsme vybudovali doslova kult! Je mi ctí, že jsem součástí něčeho takového. Když si člověk vzpomene na dobu, když se připravoval první ročník, (nejistota, pochybnosti apod.) těžko bych v té době si dokázal představit jak to bude vypadat třeba za 10 let a ono to je pomalu tady… příští rok nás čeká „desátý ročník“ přátelé! Číslo neuvěřitelné a pro nás zavazující a věřím, že ta laťka bude zase výš. Děkuji všem, kteří jsou tohoto tábora součástí a všem našim příznivcům (a že vás je :-)).
P.S. Již jsem se dal do přípravy „limitky“ a máte se opravdu na co těšit. 🙂
S úctou všem
Márty
Velké poděkování vedoucím, praktikantům, organizátorům prostě všem okolo Pa(r)ťáckého tábora! Pro Evelínku a Majdu to byl první tábor a stalo se, v co každý rodič doufá. Přijely naprosto nadšené, plné zážitků, krásných dojmů a už se obě těší na příští rok. Pa(r)ťáci to je naprosto přátelské prostředí, plno zábavy, aktivit, ze kterých si každé dítě vybere, co ho baví. Žádná nuda, žádné rozdělování her na velké a malé děti, děti se naučí spolupracovat, vyjít si vstříc. Báječní, milí a kreativní vedoucí a praktikanti. Díky, že jste!